Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu


Değişen hava şartları cildimizin de ihtiyaç duyduğu cilt bakım ürünlerinde, değişikliğe gitmemize neden olur hep. Kışın soğuktan kuruyan cildimizi daha yoğun ve tabaka şeklinde örten ürünler ararken, yazın güneşte cilt tarafından daha çabuk emilen ama yine ihtiyaç duyduğumuz nemi veren ürünler tercihimiz oluyor. Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu tam da bu arayışta olduğum dönemde karşıma çıkan ürün oldu.
Karma bir cilde sahibim. Kışın yanak bölgem aşırı kuruyup pullanma sorunu yaşıyor. Ama yazın da T bölgem normalden daha fazla sebum salgılayarak yağlı ve kötü bir cilt görüntüsüne neden oluyor. Kışın kullandığım nemlendirici ürünler yazın kullandığımda çok ağır geldiği için daha hafif ürünlere yöneliyorum. Loreal Nem Terapisi bu arayışımı sonlandıran ürün oldu. Yüzüme uyguladığımda cildimin neme doyduğunu hissediyorum. Ama yüzüm nemlenirken ardında yağlı bir his oluşturmuyor. Ürün çok çabuk emiliyor. Adeta yüzünüzü yıkamışsınız gibi bir ferahlık hissediyorsunuz.

Sabah ve akşam bakım rutinime çoktan girdi bile. Çabuk emilen yapıda olması makyaj yapacağım zamanlarda da işimi kolaylaştırıyor. Nemlendirici sürüp cildimin emmesi için dakikalarca beklememe gerek kalmadan makyajıma başlayabiliyorum. Ayrıca güzel de bir makyaj bazı bence. Nem terapisini uyguladıktan sonra ekstra baz kullanma ihtiyacı duymuyorum.

Tabi bir de bronzlaşırken yaşadığımız cilt sorunları olabiliyor. Ben çok fazla güneşte kalmamaya ve tabi ki güneş koruyucular kullanmaya dikkat ediyorum. Ama bayramda kısa bir tatil yaptığımda da yine yanımda Loreal Nem Terapisi vardı. Gün içerisinde güneşin altında kalmaktan gerilen cildimi de onula ferahlatıp rahatlattım. Hatta bronzlaşırken eğer omuzlarınızda rahatsızlık hissederseniz, aşırı güneşe maruz kaldıkları için; omuzlarınıza da sürdüğünüzde o alev alev hissi geçirip rahatlattığını söyleyebilirim.

1 yorum: