Aralık Ayı Bitenler

Herkese yeniden merhaba,
2016 yılının son yazısı da yine bir bitenler yazısı oldu. Aralık ayı içerisinde kullanıp bitirdiğim pek fazla ürün olmamış aslında. Ama rutini bozmak istemediğimden dolayı, bu ayın sonunda da yine bitenler yazımı yayınlamak istedim.Bu ay bitirdiğim ürünler saç ve vücut ürünleri ağırlıklı. Öncelikle saç ürünlerimden bahsederek başlayalım bakalım.


Lr markasına ait olan bu iki üründen biri şampuan diğeri ise bakım maskesi. Boyalı ve yıpranmış saçlara ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamayı vaat eden bu ikiliyi severek kullandım. Aslında bu set üç üründen oluşuyordu. Şampuan, saç kremi ve bakım maskesinden oluşan setin kremini daha önce bitirmiştim ama yorumlamadan atmışım maalesef. Çok fazla söze gerek yok ben genel olarak LR markasının ürünlerinden oldukça memnunum. Bu seti de çok sevmiştim. Saçlarımı yumuşacık yapıyor. Sarı ombreli saçlarım olduğu için ekstra dikkat etmem gerekiyor saçlarıma ve bu ürünler bence vaad ettiği bakımı sağlıyor. 
Ve Lr markasının bir başka ürünü ile devam edelim. Bu ürün asetonsuz oje çıkarıcı. Bu ürünü de uzun zamandır kullanıyorum ve bittikçe de tekrar alıyorum. Tırnaklarımı yıpratmadan ve koyu renk ojelerde bile çok fazla uğraştırmadan temizlememi sağlıyor. Hoş bir kayısı kokusuna sahip ve içerdiği kayısı yağı ile de tırnakların bakımını sağlıyor. En kısa sürede yenisini alacağım ürünlerden biri kendisi.


Sıra geldi yine çok severek kullandığım başka bir el ürününe. The Body Shop'ın nemlendiricilerinden hindistan cevizli olan bu ürünü hem ellerime verdiği yumuşaklık hem de kokusundan dolayı çok seviyorum. Ufak boyunu tercih etme sebebim ise çantada rahat taşınması. Hiç yanımdan ayırmadığım ürünlerimden biri bu nemlendirici. Geçenlerde yenisini aldım ve kullanmaya başladım bile. Sizlerde eğer hindistan cevizi kokusunu seviyorsanız denemenizi tavsiye ederim.Ve bugünkü son ürünümde Le Petit Marseillais'in duş jeli. Bu markanın ürünlerinden de daha önce bahsetmiştim. Yine çok severek kullandığım bir ürün. Kokuları gerçekten harika. Ayrıca cildimi temizlerken kurutmamasını da çok seviyorum. Bazen duştan sonra cildimi nemlendirmeye fırsat bulamasam da bu ürünler sayesinde tenim hep yumuşacık oluyor.


2016 yılının son yazısını da yine bitenlerle yapmış olduk. Bu sefer ürünlerin içerisinde kullanıp memnun kalmadığım ürün hiç yoktu. Pek çoğu zaten sizlerinde kullandığı tanıdık ürünlerdi. Ama ben yine de kendi fikirlerimi paylaşmak istedim sizlerle. Belki bazı ürünleri aranızda denemeyenleriniz varsa ürünler hakkında kısaca bilgi sahibi olmanızı sağlayabilmişimdir umarım. Yeni yılın herkese mutluluk, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum. Umarım 2016 da yaşanan tüm kötülükler 2017'de yakamızı bırakır. Bir sonra ki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın...2 yorum: