Agiss Burun Bandı

Siyah noktalar hemen hemen hepimizin problemi. Çeşitli cilt bakım ürünleri ve bantlarla bunlara savaş açıyoruz. Ama bazı ürünler ne yazık ki bu konuda çok da iyi performans gösteremiyor. Ben daha önceleri cilt bakım ürünlerinin yanısıra haftada bir defa da Bim marketlerinde satılan Ritüel De Beaute markasını kullanıyordum. Aslında memnundum da. Ta ki Agiss'in burun bantlarıyla tanışana kadar.

Daha önceleri Agiss markasının burun bantları olduğunu bilmiyordum. Yaz başı gibi Bim'den markanın ağda makinası olan bir setini aldım ve bunu instagram hesabımdan paylaştım. Bu paylaşımım sayesinde de markayla görüşmelerimiz oldu. Hatta birlikte bir çekiliş de düzenledik. Çekilişi düzenlemeden önce marka bana denemem için bir set gönderdi. Bu setin içerisinde burun bantları da vardı. Bu sayede bu ürünle tanışmış oldum.

Agiss Burun Bandı

İlk denememden itibaren de başka bir ürün deneme ihtiyacı hissetmedim. Bant burun üzerimdeki tüm siyah noktalardan kurtulmamı sağladı. Üstelik önceden haftada bir bu işlemi yaparken artık 2 haftada bir yapıyorum. Bandı uyguladıktan sonra burnumun üzeri o kadar temiz ve pürüzsüz oluyor ki  1 - 2 gün elim sürekli burnumda geziyorum😊

Bandın kullanımı oldukça basit. Zaten daha önce bu tarz bir ürün kullandıysanız bilirsiniz. Ama ben bilmeyenler için de kısaca anlatayım. Temiz cildinize uyguluyorsunuz bandı. Uygulamadan önce yapıştıracağınız alanı güzelce ıslatıyorsunuz, daha sonra elleriniz kuru iken burnunuza bandı hafifçe bastırarak yapıştırıyorsunuz. Bandı burnunuzda 10 - 15 dakika ya da bant tamamen kuruyana kadar bekletiyorsunuz. Ardından kuruyan bandı yavaşça burnunuzdan çıkarıyorsunuz. Bu işlemi yavaş yapmazsanız bantta bulunan yapışkan madde burnunuzun üzerinde kalabilir. Bandı çıkardıktan sonra, tüm yüzünüzü her zaman kullandığınız toniğinizle silip, diğer bakım ürünlerinizi uygulayabilirsiniz. Bant her cilt tipinin kullanabileceği bir ürün.

Eğer sizlerde bu bandı denemek isterseniz A101 ve Bim marketlere dönem dönem geliyor. Marketlerin indirim kataloglarına göz atmanızı tavsiye ederim. Markanın diğer ürünlerini görmek isterseniz de buraya tıklayarak instagram hesabını inceleyebilirsiniz.2 yorum:

  1. Bu burun bandını ben de denemiş ve memnun kalmıştım.Muadil pahallı ürünlere göre oldukça etkili bence :)

    YanıtlayınSil