XP Bb Krem

Genelde Xp markası, uygun fiyatlı kozmetik ürünlerinde en sık tercih ettiklerimden biridir. Bugün de markanın Bb kreminden bahsetmek istedim.

Bugüne kadar denediğim ürünlerinden pişman olmadığım için ve çok da uygun bir fiyatı olmasından dolayı hiç ihtiyacım yokken aldım bu ürünü. Eve gelir gelmez de büyük bir hevesle denedim. Ama ne yazık ki aldığıma pişman oldum. Ürünün tüm özelliklerini madde madde sıralamak gerekirse; • Uygun fiyatlı bir ürün. 8 tl gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam.
 • Kapıtıcılığı orta denebilir. Bir Bb krem için yeterli seviyede kapatıcılığa sahip.
 • Cildi kurutmuyor. Pul pul bir görünüme neden olmuyor.
 • Kalıcılığı ise 4 - 5  saat kadar ki, bu da yeterli bence.
 • Cildimle bütünleşmesi güzel. Renk sorunu yaşamadım.
 • Ama bu kadar artının yanında tek bir eksisi var. Bu da ne yazık  ki beni pişman etmeye yetti. Ürünün ne yazık ki çok kötü bir kokusu var. Yüzünüze uyguladığınızda da bu kokuyu uzun bir süre alıyorsunuz. Kimyasal bir koku. Koku hassasiyetim asla yoktur. Ama beni bile çok etkiledi. Açıkçası cildime uygularken bile tereddüt etmeme neden oldu.
Bu duruma gerçekten şaşırdım. Xp'nin ürünlerinde böyle bir duruma hiç rastlamamıştım. Belki de benim aldığım üründe bir problem olabilir. Ama almadan önce mutlaka kokusuna bakın derim.2 yorum:

 1. Bence bu kadar yoğun kimyasal kokusu olan bir ürünü kullanmayın derim, cilt için çok zararlı olabilir.

  YanıtlayınSil
 2. Hakılısınız ben de sadece 1-2 defa denedimm. Bir daha da kullanmayı düşünmüyorum.

  YanıtlayınSil